GMINNY PLEBISCYT KULTURALNY - CENNE NAGRODY CZEKAJĄ!

Opublikowano: poniedziałek, 23, styczeń 2017

plebiscyt0Do końca stycznia można oddać swój głos w plebiscycie na GMINNE WYDARZENIE KULTURALNE 2016. Nagrody są cenne, więc warto wziąć udział.

Zapraszamy pełnoletnich mieszkańców gminy Środa Śląska do wzięcia udziału. Głosowanie trwa do 31 stycznia. Kupony plebiscytowe znajdą Państwo w bezpłatnym wydaniu Kuriera Średzkiego (Informator Gminy Środa Śląska). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie >>> www.dksrodaslaska.pl

Poniżej przedstawiamy wyciąg z najważniejszych warunków udziału. W plebiscycie może wziąć udział każdy pełnoletni mieszkaniec gminy Środa Śląska.

Aby wziąć udział w Plebiscycie należy wyciąć kupon z Informatora Gminy Środa Śląska Średzki Kurier lub pobrać z sekretariatu, kasy kina w Domu Kultury w Środzie Śląskiej.

Kupon należy wypełnić poprzez zaznaczenie znakiem "X" 1 odpowiedzi oraz podać swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu oraz własnoręczne podpisać kupon pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z Plebiscytem.

W losowaniu nagród plebiscytowych będą brać udział tylko kupony wypełnione zgodnie z powyższą instrukcją opisaną w pkt. 3 niniejszej informacji.

Wypełniony i podpisany kupon plebiscytowy należy wrzucić do 31.01.2017 r. do urny w jednym z następujących punktów:

▪ Urząd Miejski w Środzie Śląskiej, pl. Wolności 5 (Biuro Obsługi Klienta – partner) w poniedziałki, wtorki, czwartki w godz. 7.30-15.30, środy w godz. 7.30 – 17.00 oraz piątki w godz. 7.30 – 15.00;
▪ Dom Kultury w Środzie Śląskiej (foyer) od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 oraz w dniach seansów kinowych (poniedziałki, czwartki, piątki, soboty, niedziele 15.00-22.00).

Każdy pełnoletni mieszkaniec gminy Środa Śląska może wypełnić, podpisać i wrzucić tylko jeden kupon plebiscytowy do wybranej jednej urny.

Anna Bukała, Katarzyna Dutko Bachowska i Kornel Stefańczyk zagłosowali w ubiegłym roku i wygrali bilety na niezapomniane koncerty! Najatrakcyjniejsze "kandydatury" dla głosujących wówczas to - Średzka Orkiestra Dęta i jej Koncert Noworoczny. Które wydarzenie wygra tym razem? Które losy okażą się szczęśliwe? GŁOSUJCIE!

(um)

plebiscyt