ZIMA W OBIEKTYWACH NASZYCH CZYTELNIKÓW (cz. 10)

Opublikowano: czwartek, 19, styczeń 2017

zakrzow0Prezentujemy następne urokliwe plenery i sytuacje uwiecznione na zdjęciach od Czytelników. Przypominamy, że nasz mini-konkurs ZDJĘCIE "ZIMY" ZA KALENDARZ trwa do 20 stycznia. Zachęcamy do udziału, swoje prace przesyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mogą to być krajobrazy, jak też zdjęcia sytuacyjne z zimą w tle - rodzinne, z wyjazdów i z miejsc zamieszkania, wszystkie jakie uznacie za godne uwagi.

W zamian mamy dla Was kalendarze z cyklu "Środa Śląska wczoraj i dziś" (wydrukowane z okazji 25-lecia gazety "Roland"), z unikatowymi pocztówkami ze zbiorów Klubu Kolekcjonera w Środzie Śląskiej - jedna przedstawia przystanek tramwajowy, który mieścił się pod ratuszem, druga upamiętnia przelot zeppelina nad miastem.

Kalendarze otrzymają wszyscy autorzy opublikowanych. W treści wiadomości prosimy o padanie imienia i nazwiska autora oraz miejsca zamieszkania (wystarczy miejscowość).

Redakcja

Radosław Pelisiak - Szklarska Poręba

pele

pele1

pele2

Halina Olchawa - Malczyce

Sikora modra

olchawa1

Dzięcioł duży

olchawa2
Stocznia w Malczycach

olchawa3
Szadź

olchawa4

olchawa5

Katarzyna Woźna - Zakrzów

zakrzow

zakrzow1

Wiktoria Sudoł-Kaczmarczyk - Malczyce

sudol

Bardzo dziękujemy za udział! Zapraszamy po odbiór kalendarzy,
od poniedziałku do piątku w godz.: 9-17
w siedzibie redakcji przy pl. Wolności 38/40/10 w Środzie Śląskiej.